Inner Wheel Lahti Region  

Hyväksytty IIW:hen 8.10.2001
Kokoukset kuukauden 2. ja 4. tiistai klo 17.45

Entiset presidentit:

2016-2017 Anne Halme
2015-2016 Anne Halme
2014-2015 Kaarina Sakomaa
2013-2014 Asta Kotiaho
2012-2013 Asta Kotiaho
2011-2012 Ruut Vesenterä
2010-2011 Maria-Leena Kuvaja
2009-2010 Leila Lassila
2008-2009 Merja Nippala
2007-2008 Anneli Alenius
2006-2007 Tuija-Vahlström-Vitikainen
2005-2006 Katja Päivä
2004-2005 Marjatta Suihko † loppukausi Katja Päivä
2003-2004 Raili Marttila
2002-2003 Raija Hänninen
2001-2002 Raija Hänninen

 

Organisaatio

Hallitus 2018 – 2019

Titteli Nimi mobile E-mail Info
Presidentti  Asta Kotiaho asta.kotiaho@edu.lahti.fi
Varapresidentti  Mari Heino mari.heino1@gmail.com
Past presidentti  Tuija Vahlström-Vitikainen tuija.vv@hotmail.com
Sihteeri  Marja-Leena Kaarla kaarlat@elisanet.fi
Varasihteeri  Kaija Jokinen  kaija.jokinen@phnet.fi
Rahastonhoitaja  Virpi Virjonen- Kantoluoto virpi.virjonen1@luukku.com
Jäsen  Aija Alenius aijaalenius@gmail.com
Jäsen  Maria-Leena Kuvaja maria-leena.kuvaja@phnet.fi
IT-vastaava  Tuija Vahlström-Vitikainen tuija.vv@hotmail.com

28 jäsentä 24.11.2016

 

 

 

Lahti Region presidentti Asta Kotiaho ja Marja-Leena Kaarla

Lahti Region 1. kokoontuminen 2013-2014

Lahti Region aloitti juhlavasti 2013-2014

Hyväntekeväisyyskohteita

  • Lahden Ensi- ja turvakoti
  • Pelastakaa Lapset ry
  • SB-Girls
  • SPR

 

 

Ystävyysklubit

Mateszalka, Unkari