Inner Wheel Lahti Region  

Hyväksytty IIW:hen 8.10.2001
Kokoukset kuukauden 2. ja 4. tiistai klo 17.45

Entiset presidentit:

 

2019-2020 Mari Heino                                                                                                                                                                                                                                  2018-2019 Asta Kotiaho                                                                                                                                           2017-2018 Tuija Vahlström-Vitikainen

2016-2017 Anne Halme
2015-2016 Anne Halme
2014-2015 Kaarina Sakomaa
2013-2014 Asta Kotiaho
2012-2013 Asta Kotiaho
2011-2012 Ruut Vesenterä
2010-2011 Maria-Leena Kuvaja
2009-2010 Leila Lassila
2008-2009 Merja Nippala
2007-2008 Anneli Alenius
2006-2007 Tuija-Vahlström-Vitikainen
2005-2006 Katja Päivä
2004-2005 Marjatta Suihko † loppukausi Katja Päivä
2003-2004 Raili Marttila
2002-2003 Raija Hänninen
2001-2002 Raija Hänninen

Organisaatio

Hallitus 2019 – 2020

Titteli Nimi mobile E-mail Info
Presidentti  Eija Tarvonen   eija.tarvonen@oypallasab.fi  
Varapresidentti  Maritta Heiskanen   heiskanen.maritta@gmail.com  
Past presidentti  Mari Heino   mari.heino1@gmail.com  
Sihteeri  Leena Puukko   puukkoleena@gmail.com  
Varasihteeri        
Rahastonhoitaja  Virpi Virjonen- Kantoluoto   virpi.virjonen1@luukku.com  
Jäsen Anne Halme   annehalme@hotmail.com  
Jäsen Outi Ristola   oristola79@gmail.com  
Jäsen  Leena Veijalainen   leena.veijalainen@marakon.fi  
Jäsen Tuija Vahlström-Vitikainen   tuija.vv@hotmail.com  
 
 
 
 
 

Lahti Region presidentti Asta Kotiaho ja Marja-Leena Kaarla

Lahti Region 1. kokoontuminen 2013-2014

Lahti Region aloitti juhlavasti 2013-2014

Hyväntekeväisyyskohteita

  • Lahden Ensi- ja turvakoti
  • SB-Girls
  • SPR

 

Ystävyysklubit

Mateszalka, Unkari