Jyväskylä – Jäsenet 2022-2023

Jyväskylän Inner Wheel klubin jäsenluettelo

*  päivitetty 8/2022 PJ,  jäseniä 17

  Nimi E-mail Muuta
1 Anttinen Ingvor  ingvor.anttinen@fimnet.fi  
2 Halinen Heli heli.halinen@kolumbus.fi  
3 Jaakkola Päivi paivihjaakkola@gmail.com  
4 Koivuniemi Minna minnart@minnart.fi  
5 Korhonen Helena helena.korhonen@apteekit.net  
6 Korkki Pirjo pirjo.korkki@gmail.com  
7 Koskela Tuula tuula@koskela.fi  
8 Kousa Merja merja.kousa@fimnet.fi  
9 Liukkonen Tiina tiina.liukkonen@kiinteistomaailma.fi  
10 Manner Katja katja.manner@elisanet.fi  
11 Pihlajamäki Tuulikki tuulikki.pihlajamaki@jkl.fi  
12 Rusko Tuula tuula.rusko@kolumbus.fi  
13 Saarimäki Ulla ulla.saarimaki@scoy.fi  
14 Salmenkangas Leeni leeni.salmenkangas@gmail.com  
15 Taipale Anu anu.taipale@kaukokiito.fi  
16 Wahlgren-Leppänen Marianna marianna.wahlgren@esleyhtio.fi  
17 Virtanen Raija raija.i.virtanen@gmail.com  
18      
19      
20      
       
       
       
       
       
       

Jokainen klubi on itse vastuussa klubinsa jäsentietojen ajantasallaolemisesta. Klubi voi kouluttaa oman henkilönsä (1-3 kpl) päivittämään IWF:n tai piirien järjestämissä koulutuksissa. Vaihtoehtoisesti klubi voi ainakin alkuvaiheessa sopia, että piirin nettiryhmän jäsenet auttavat päivityksessä. Tavoitetilana on, että jokainen klubi itse kuitenkin vastaa päivityksistä.