Jyväskylä – Jäsenet 2020-2021

Jyväskylän Inner Wheel klubin jäsenluettelo

*  päivitetty 9/2021 PJ,  jäseniä 20

  Nimi E-mail Muuta
1 Alppisara-Virkki Marja  alppimarja@gmail.fi  
2 Anttikoski Riitta  riitta.anttikoski@elisanet.fi  
3 Anttinen Ingvor  ingvor.anttinen@fimnet.fi  
4 Halinen Heli heli.halinen@kolumbus.fi  
5 Jaakkola Päivi paivihjaakkola@gmail.com  
6 Koivuniemi Minna minnart@minnart.fi  
7 Korhonen Helena helena.korhonen@apteekit.net  
8 Korkki Pirjo pirjo.korkki@gmail.com  
9 Koskela Tuula tuula@koskela.fi  
10 Kousa Merja merja.kousa@fimnet.fi  
11 Liukkonen Tiina tiina.liukkonen@kiinteistomaailma.fi  
12 Manner Katja  katja.manner@elisanet.fi  
13 Nurmela Leena lnurm12@live.com  
14 Pihlajamäki Tuulikki  tuulikki.pihlajamaki@jkl.fi  
15 Rusko Tuula  tuula.rusko@kolumbus.fi  
16 Saarimäki Ulla ulla.saarimaki@scoy.fi  
17 Salmenkangas Leeni  leeni.salmenkangas@gmail.com  
18 Taipale Anu anu.taipale@kaukokiito.fi  
19 Wahlgren-Leppänen Marianna marianna.wahlgren@esleyhtio.fi  
20 Virtanen Raija raija.i.virtanen@gmail.com  
       
       
       
       
       
       

Jokainen klubi on itse vastuussa klubinsa jäsentietojen ajantasallaolemisesta. Klubi voi kouluttaa oman henkilönsä (1-3 kpl) päivittämään IWF:n tai piirien järjestämissä koulutuksissa. Vaihtoehtoisesti klubi voi ainakin alkuvaiheessa sopia, että piirin nettiryhmän jäsenet auttavat päivityksessä. Tavoitetilana on, että jokainen klubi itse kuitenkin vastaa päivityksistä.