Joensuu – Jäsenet

 

Joensuun Inner Wheel klubin jäsenluettelo

*  päivitetty 27.1.2022 AS

Nimi E-mail Muuta
1 Eeva Anttonen eeva.anttonen@elisanet.fi hallituksen jäsen
2 Lea Arminen
armiset@elisanet.fi  
3 Marjatta Haapaniemi
 marjatta.haapaniemi@gmail.com  varapresidentti
4 Arja Halonen
 arja.halonen.jns@gmail.com  
5 Eija Herranen   eija.herranen@gmail.com  past presidentti
6 Eeva Holopainen
 eeva.holopainen@elisanet.fi  
7 Silja Huikuri
 silja.huikuri@telemail.fi presidentti
8 Marja Järvenpää
 marja.jarvenpaa3@gmail.com  
9 Eila Kurkko
 eila.kurkko@gmail.com  klubimestari ISO
10 Irma Levälä irma.levala@gmail.com rahastonhoitaja
11 Maija-Liisa Myller
 maijaliisa.myller@gmail.com  
12 Anni Pesonen anska.pesonen@gmail.com nettivastaava
13 Aune  Saarelainen
 aune.saarelainen@gmail.com hallituksen jäsen
14 Sirkka-Liisa Selkama
 sirkkaliisa.selkama@gmail.com  
15 Hilkka Sidoroff
 hilkka.sidoroff@gmail.com  sihteeri
16 Maija Tuunainen
 maija.tuunainen@netti.fi  

Jokainen klubi on itse vastuussa klubinsa jäsentietojen ajantasallaolemisesta. Klubi voi kouluttaa oman henkilönsä (1-3 kpl) päivittämään IWF:n tai piirien järjestämissä koulutuksissa. Vaihtoehtoisesti klubi voi ainakin alkuvaiheessa sopia, että piirin nettiryhmän jäsenet auttavat päivityksessä. Tavoitetilana on, että jokainen klubi itse kuitenkin vastaa päivityksistä.