Tampere – Jäsenet

 Inner Wheel Tampere -klubin jäsenluettelo

*  päivitetty 26.8.2022 tekijä Tuula Kahola

  Nimi E-mail
Eloranta Ulla   ulla.eloranta@gmail.com
2 Grahn-Saarinen Anne-Marie annemariegrahnsaarinen@gmail.com
 3 Heikkilä Leena   pienimummu@me.com
 4 Heino Seija hannu.heino5@luukku.com
 5 Heinonen Marjatta marjatta.h.heinonen@gmail.com
Hervonen Pirkko  pirkko.hervonen@gmail.com
 7 Hyttinen Sari   hyttisensari@gmail.com
 8 Junnila Eeva   eeva.junnila@elisanet.fi
 9 Kahola Tuula tuula.kahola@gmail.com
10  Kalliomäki Eeva-Liisa     e.kalliomaki@kolumbus.fi
11 Kareinen Tuula tuula.kareinen@gmail.com
12  Knuutila Tuija tuija.knuutila@gmail.com
 13 Koivisto Marjatta  marjatta.koivisto@pp3.inet.fi
 14 Kulonen Kaarina   kaarina.kulonen@iki.fi
15  Lehikoinen Liisa   liisa_lehikoinen@kolumbus.fi
 16 Mäkinen Tarja  tarja.h.makinen1@gmail.com
 17 Mäntylä Ritva ritva.mantyla@gmail.com
18 Nikkanen Marita marrunikkanen@gmail.com
 19 Nykänen Raila  nykanenraila@gmail.com
 20 Piipponen Maija-Liisa    maija.piipponen@gmail.com
 21  Pitkäjärvi Inkeri  inkeri.pitkajarvi@koti.fimnet.fi
 22 Raunio Helena  helena.raunio@kolumbus.fi
 23 Rissanen Mirja  mirja.rissanen@pp2.inet.fi
 24 Rönkkönen Riitta riittaronkkonen@gmail.com
 25 Saarinen Tuulikki  kaisutuulikki.saarinen@gmail.com
 26  Tuormaa Aune   aune.tuormaa@elisanet.fi
 27 Virtala Anna-Liisa  alv@elisanet.fi
 28 Ylitalo Liisa  liisa.ylitalo@koti.fimnet.fi
     

Jokainen klubi on itse vastuussa klubinsa jäsentietojen ajantasallaolemisesta. Klubi voi kouluttaa oman henkilönsä (1-3 kpl) päivittämään IWF:n tai piirien järjestämissä koulutuksissa. Vaihtoehtoisesti klubi voi ainakin alkuvaiheessa sopia, että piirin nettiryhmän jäsenet auttavat päivityksessä. Tavoitetilana on, että jokainen klubi itse kuitenkin vastaa päivityksistä.