IW Nastola – Jäsenluettelo

Inner Wheel Nastolan jäsenluettelo

*  päivitetty 12-09-2022/AH

Nimi E-mail
1. Arrenius Tuula tuula.arrenius@gmail.com
2. Heininen Pirkko pirkko.heininen@gmail.com
3. Heinäaro Minna minna.heinaaro@luukku.com
4. Hämäläinen Aulikki haulikki@gmail.com
5. Hämäläinen Sirpa sirpa.helena.ham@gmail.com
6. Kangassalo Hannele hannele.kangassalo@pp.phnet.fi
7. Kirjola Teija teija.kirjola@gmail.com
8. Koskinen Arja kate.granberg@outlook.com
9. Kulhua Mirja mirja.kulhua@nkn-yhtiot.fi
10. Kulhua Saara saara.kulhua@gmail.com
11. Kunnas Susanna enjakunnas@gmail.com
12. Kuosa Kirsti kikkakuosa@phnet.fi
13. Laakso Marjatta jatta.laakso@hotmail.com
14. Makkonen Heli heli.makkonen@gmail.com
15. Marila-Karvonen Paula paulamarilakarvonen@gmail.com
16. Mielo Marja erkki.mielo@phnet.fi
17.  Misukka Kaija kaija.misukka@phnet.fi
18. Nurmi Tuula tuula.nurmi@phnet.fi
19. Nyman Heidi heidi.newman@gmail.com
20. Nyman Tarja nyman.tarja@gmail.com
21. Oksajoki Janette oksajokijanette@hotmail.com
22. Ollila Arja  arja.tk.ollila@phnet.fi
 23. Piispanen Irja ikkepiispanen@gmail.com
 24. Rajala Hilkka rajahilkka@gmail.com
25. Reentilä Hilkka juhani.reentila@phnet.fi
26. Suokas Ritva suokaspertti@gmail.com
27. Taavila Tummeli tummeli.taavila@phnet.fi
28. Tiljander Eveliina eveliina.tiljander@icloud.com
29. Toivonen Eija eija.a.toivonen@icloud.com
30. Vedenpää Kristiina kristiina.vedenpaa@gmail.com
31. Virtanen Vappu vavir50@hotmail.com
32. Vänskä Aune aunevanska@live.com

Jokainen klubi on itse vastuussa klubinsa jäsentietojen ajantasallaolemisesta. Klubi voi kouluttaa oman henkilönsä (1-3 kpl) päivittämään IWF:n tai piirien järjestämissä koulutuksissa. Vaihtoehtoisesti klubi voi ainakin alkuvaiheessa sopia, että piirin nettiryhmän jäsenet auttavat päivityksessä. Tavoitetilana on, että jokainen klubi itse kuitenkin vastaa päivityksistä.