IW Nastola – Jäsenluettelo

Inner Wheel Nastolan jäsenluettelo

*  päivitetty 03-01-2022/AH

Nimi E-mail
1. Eskelinen Tarja tarja.eskelinen@dna.fi
2. Heininen Pirkko pirkko.heininen@gmail.com
3. Heinäaro Minna minna.heinaaro@luukku.com
4. Hämäläinen Aulikki haulikki@gmail.com
5. Hämäläinen Sirpa sirpa.helena.ham@gmail.com
6. Kangassalo Hannele hannele.kangassalo@pp.phnet.fi
7. Koskinen Arja kate.granberg@outlook.com
8. Kulhua Mirja mirja.kulhua@nkn-yhtiot.fi
9. Kulhua Saara saara.kulhua@gmail.com
10. Kunnas Susanna enjakunnas@gmail.com
11. Kuosa Kirsti kikkakuosa@phnet.fi
12. Laakso Marjatta jatta.laakso@hotmail.com
13. Makkonen Heli heli.makkonen@gmail.com
14. Marila-Karvonen Paula paulamarilakarvonen@gmail.com
15. Mielo Marja erkki.mielo@phnet.fi
16.  Misukka Kaija kaija.misukka@phnet.fi
17. Nurmi Tuula tuula.nurmi@phnet.fi
18. Nyman Heidi heidi.newman@gmail.com
19. Nyman Tarja nyman.tarja@gmail.com
20. Oksajoki Janette oksajokijanette@hotmail.com
21. Ollila Arja  arja.tk.ollila@phnet.fi
 22. Piispanen Irja ikkepiispanen@gmail.com
 23. Rajala Hilkka rajahilkka@gmail.com
24. Reentilä Hilkka juhani.reentila@phnet.fi
25. Rossi Irma irma.rossi@pp.inet.fi
26. Suokas Ritva   suokaspertti@gmail.com
   
27. Toivonen Eija eija.toivonen@arkrenew.fi
28. Uimonen Virpi virpi.uimonen@phnet.fi
29. Vedenpää Kristiina kristiina.vedenpaa@gmail.com
30. Virtanen Vappu vavir50@hotmail.com
31. Vänskä Aune aunevanska@live.com

Jokainen klubi on itse vastuussa klubinsa jäsentietojen ajantasallaolemisesta. Klubi voi kouluttaa oman henkilönsä (1-3 kpl) päivittämään IWF:n tai piirien järjestämissä koulutuksissa. Vaihtoehtoisesti klubi voi ainakin alkuvaiheessa sopia, että piirin nettiryhmän jäsenet auttavat päivityksessä. Tavoitetilana on, että jokainen klubi itse kuitenkin vastaa päivityksistä.