Pieksämäki – Jäsenet

Pieksämäen Inner Wheel klubin jäsenluettelo

*  päivitetty 18.1.2022 / AM

       
Elomaa Maija
mmelomaa@hotmail.com    
Harlin-Saarela Päivi
paivi.hs@elisanet.fi    
Heinonen Leena
oy@leenaheinonen.fi    
Hynninen Kaija
     
Hämäläinen Tuulikki
tuulikki.t.hamalainen@gmail.com    
Miettinen Mari mari.miettinen@pieksamaki.fi    
Kauhanen Satu
kauhanen.satu@gmail.com    
Kauppinen Arja arja.kauppinen@tietoakseli.fi    
Kilpeläinen Arja arja.a.kilpeläinen@gmail.com    
Kovanen Marja-Leena
malekovanen@gmail.com    
       
Laakso Maiju
maiju.laakso@pp9.inet.fi    
Laaksonen Anja
anjalaaksonen36@hotmail.com    
       
       
Leinonen Kristiina
leinonen.kristiina@pp.inet.fi    
Lipsanen Anita
anita.lipsanen@lipsanen.com    
Liukkonen Sanna
sanna1.liukkonen@gmail.com    
Manninen Anja anja.k.manninen@gmail.com    
Merikoski Anneli
anneli.merikoski@gmail.com    
Miettinen Anneli
anneli.miettinen@pkkanavat.fi    
Nenonen Tuula
sakari.nenonen@gmail.com    
Pailamo Lea
leapailamo@gmail.com    
Puolakkainen Anna-Maija
anna-maija.puolakkainen@luukku.com    
Rantanen Elli
rantanenelli2016@gmail.com    
Ropponen Marjukka
marjukkaropponen@hotmail.com    
Ruohonen Terttu
terttu.ruohonen@pp2.inet.fi    
Räisänen Saara
saara.raisanen1@gmail.com    
Sarkkama Tuula tuula.sarkkama@surffi.fi    
Savolainen Sari
sari.savolainen@leppavirta.com    
Seppänen Sirkka
sirkka.seppanen@kampaamoparis.com    
Talotie Sirkkaliisa
sirkka-liisa.talotie@pp1.inet.fi    
Tyrväinen Marianne
pasi.tyrvainen@jyu.fi    
Vahvaselkä Eila
eila.vahvaselka@gmail.com    
Valjakka Kirsti
kirsti.valjakka@gmail.com    
       
Poikolainen Tarja tarja.poikolainen@mikkeli.fi    
Tepponen Minna-Maria minna.tepponen@gmail.com    
Suhonen Hanna
hanna.suhonen@pp5.inet.fi    

Jokainen klubi on itse vastuussa klubinsa jäsentietojen ajantasalla olemisesta. Klubi voi kouluttaa oman henkilönsä (1-3 kpl) päivittämään IWF:n tai piirien järjestämissä koulutuksissa. Vaihtoehtoisesti klubi voi ainakin alkuvaiheessa sopia, että piirin nettiryhmän jäsenet auttavat päivityksessä. Tavoitetilana on, että jokainen klubi itse kuitenkin vastaa päivityksistä.