Inner Wheel Joensuu

 


Organisaatio

Hallitus 2018-2019 (päivitetty 3.7.2018, AS)

 

Titteli Nimi mobile E-mail Info
Presidentti Huikuri Silja +358 504079237 silja.huikuri@telemail.fi
Varapresidentti Järvenpää Marja +358 405246605 marja.jarvenpaa3@gmail.com
Past presidentti Haapaniemi Marjatta +358 407553428 Marjattaarjatta.haapaniemi@gmail.com
Sihteeri Sidoroff Hilkka +358 407062815 hilkka.sidoroff@gmail.com
Klubimestari  Maljojoki Marja-Leena  +358 443059260 leena.maljojoki@luukku.com
Klubimestari  Herranen Eija  +358 500653753  eija.herranen@gmail.com
Rahastonhoitaja  Levälä Irma irma.levala@gmail.co
Iso  PesonenAnni +358 405271313  anska.pesonen@gmail.com
Jäsen  Vähäsalo Marita  +358 500490727 marita.vahasalo@gmail.com
Jäsen, nettivastaava  Saarelainen Aune  +358 505613904 aune.saarelainen@gmail.com
IW-rose_vaaka_510x166

 


Jäsenet 26

(Päivitetty 29.9.2017 AS)

Jäsenten yhteystiedot näkyvät vain sisäänkirjautuneille käyttäjille.

 

Anttonen Eeva
Arminen Lea
Ekberg Anja
Haapaniemi Marjatta
Halonen Arja
Herranen Eija
Holopainen Eeva
Huikuri Silja
Järvenpää Marja
Kurkko Eila
Kurkko Heli
Kälviäinen Kaarina
Levälä Irma
Luukkonen Ulla
Maljojoki Marja-leena
Myller Maija-Liisa
Peltomaa Eeva
Pesonen Anni
Saarelainen Aune
Salo Marja
Savolainen Ulla
Selkama Sirkka-Liisa
Sidoroff Hilkka
Tiusanen Kaija
Tuunainen Maija
Vähäsalo Marita

Hyväntekeväisyyskohteita

Kausi 2018 – 2019

  • Tervokoti
  • Joensuun kotipalvelun asiakkaat
  • Koivupihan asukkaat
  • Pohjois-Karjalan Mielenterveydentuki ry