Inner Wheel Nastola

iw-nastolan-standaari-kuva

IW Nastolan standaarin suunnitteli Terttu Liukkonen vuonna 1985.


Organisaatio

Hallitus 2017 – 2018
Titteli Nimi mobile E-mail Info
Presidentti Tarja Nyman +358 (0)443238303 nyman.tarja@gmail.com
Varapresidentti
Past presidentti Irja Piispanen +358 (0)409600485 ikkepiispanen@gmail.com
1. Sihteeri Mirja Kulhua +358 (0)414411968 mirja.kulhua@nkn-yhtiot.fi
2. Sihteeri
rahastonhoitaja  Kirsti Kuosa +358 (0)505981282  kirsti.kuosa@phnet.fi
klubimestari  Kaija Misukka  +358(0)405959377  kaija.misukka@phnet.fi
iso
jäsen Saara Kulhua +358 (0)443535266 saara.kulhua@gmail.com
IT-vastaava Aulikki Hämäläinen +358 (0)407064602  haulikki@gmail.com
IW-rose_vaaka_510x166

 


Jäsenet

Jäsenten yhteystiedot näkyvät vain sisäänkirjautuneille käyttäjille.

Eskelinen Tarja

Forsström Nina

Heinäaro Minna

Hämäläinen Aulikki

Hämäläinen Sirpa

Kangassalo Hannele

Koskinen Arja

Kulhua Mirja

Kulhua Saara

Kunnas Susanna

Kuosa Kirsti

Lehto Tea

Makkonen Heli

Marila-Karvonen Paula

Mielo Marja

Misukka Kaija

Mustalahti Kaarina

Nurmi Tuula

Nyman Heidi

Nyman Tarja

Piispanen Irja

Puikkonen Kaija

Rajala Hilkka

Reentilä Hilkka

Rossi Irma

Suokas Ritva

Suominen Lea

Suominen Pirjo

Toivonen Eija

Uimonen Virpi

Virtanen Vappu

Vänskä Aune

 

 

 

 

 

Hyväntekeväisyyttä

  • Vuosittain luovutettu stipendejä yläkoulun 8-luokan ja erityisen tuen luokan tytöille
  • Annettu lahjakortteja diakoniatyön kautta jaettavaksi
  • Tuettu srk:n varhaisnuorten leiritoimintaa
  • Tuettu vanhusten palvelutalon päivätoimintaa
  • Hankittu leluja lastenneuvolaan